اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان

اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان

یکی از امکانات تلفن‌های همراه امروزی امکان نصب اپلیکیشن‌های مختلف برروی آنهاست. آیفون نیز دستگاه همراه محبوبی است که ایرانیان و فارسی زبانان بسیاری از آن استفاده می‌کنند از این رو در پست امروز چند اپلیکیشن مناسب فارسی زبانان معرفی می‌کنیم که به رایگان می‌توانید از آنها استفاده کنید. برنامه‌های غیررایگان مختلفی نیز در فروشگاه اپل وجود دارد که درصورت تمایل می‌توانید با جستجوی ساده به آنها برسید. لطفا اگر از برنامه‌ی رایگانی استفاده می‌کنید که از قلم انداخته‌ایم در بخش نظرات اعلام کنید.
زنگوله
mzl.ltlynhir.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
اپلیکیشن زنگوله با همکاری دو شرکت Turned on Digital و آریامان یار تهیه شده است و مخصوص کودکان می‌باشد. حجم این برنامه ۲۲٫۵MB هست و دارای ترانه‌های صوتی و داستان‌های جالبی برای کودکان‌تان هست. شکل ظاهری برنامه از مزایای زنگوله است. این اپلیکیشن با آیفون، آیپاد و آیپد با سیستم عامل iOS4 و بالاتر سازگار هست. زنگوله را دانلود کنید.
بازی حکم
mzl.ckhfnsvp.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
این هم بازی مورد علاقه ایرانی‌ها که اپلیکیشن آن را آقای ایمان ذوالفقاری برای استفاده رایگان شما تهیه کرده‌اند. این برنامه از iOS3 و بالاتر پشتیبانی می‌کند. حکم را دانلود کنید.
حدس بزن
mzl.jlcjvtix.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
این اپلیکیشن نیز از اپلیکیشن‌های سرگرم‌کننده و جذاب است که نمونه آن در دیگر زبان‌ها وجود دارد. در این بازی بسیار کم حجم باید کلماتی از شما خواسته می‌شود را حدس بزنید. این برنامه توسط آقای علی پورهادی تهیه شده است و دارای امتیاز بسیار بالایی توسط کاربران است. اپلیکیشن فارسی حدس بزن را دانلود کنید.
بیا تو
mzl.dmtnypol.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
این اپلیکیشن هم تقدیم به عاشقان موزیک فارسی و ایران. این برنامه را تیم بیاتو تهیه کرده است که توسز آن می‌توانید به هزاران قطعه موزیک ایرانی گوش دهید. حجم این برنامه ۲٫۱MB است و به رایگان در دسترس شماست. برنامه بیا تو را دانلود کنید.
غلطنامه کدخدا
mzl.yriibrkd.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
یک اپلیکیشن سرگرم کننده دیگر که کارش شوخی با کلمات است. این برنامه نیز توسط علی پورهادی منتشر شده و برای سیستم عامل iOS4.2 و جدیدتر قابل استفاده است. حجم بسیار کم این اپلیکیشن از مزایای آن است. برنامه غلطنامه کدخدا را دانلود کنید.
کلیدفارسی
mzl.efavnvcv.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
اپلیکیشن FarsiKeys کار تایپ فارسی را در آیفون آسان کرده است. توسط این برنامه می‌توانید حروف فارسی را در آیفون تایپ و استفاده کنید. کلیدفارسی توسط آقای امیر پیوندی منتشر شده است و حجمی نزدیک به ۲ مگابایت دارد که می‌توانید در iOS3.2 و بالاتر از آن استفاده نمایید. کلیدفارسی را دانلود کنید.
فارسی نویس
mzl.savkpnaf.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
برنامه های تبدیل پینگلیش به فارسی به وفور در اینترنت یافت می‌شود اما گار عادت به پینگلیش نوشتن در آیفون خود دارید اما دوست دارید آنها را تبدیل به فارسی نمایید از اپلیکیشن فارسی نویس که توسط گروه AWD منتشر شده است استفاده نمایید. این برنامه رایگان حجمی برابر ۱٫۱MB دارد و توسط آن می‌توانید پیامک یا ایمیل فارسی نیز ارسال کنید. اپلیکیشن فارسی نویس آیفون را دانلود کنید.
تاریخ شمسی برای آیفون
mzl.fuuvqtoh.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
اگر دوست دارید تاریخ شمسی را در آیفون خود داشته باشید این اپلیکیشن می‌تواند تاریخ امروز و ساعت کنونی ایران را به شما نشان دهد. البته تاریخ قمری نمایش داده شده ممکن است چندان قابل اعتماد نباشد. آقای احمد علوی این اپلیکیشن را بصورت رایگان و با حجم ۱MB در اختیار کاربران قرار داده است. تقویم شمسی برای آیفون را دانلود کنید.
روزشمار
mzl.rveuzszx.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
روزشمار نام اپلیکیشن رایگانی است که تاریخ خورشیدی را با رویدادهای ملی و مذهبی را با ظاهر خوش ساخت و زیبای خود در اختیار شما قرار می‌دهد. آقای محمد کمیلی زحمت این برنامه را کشیده است که می‌توانید آن را با حجم ۴MB دانلود و استفاده نمایید. برنامه روزشمار را برای در اختیار داشتن تقویم شمسی در آیفون دانلود کنید.
نود
mzl.xpyqhcdf.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
اگر طرفدار ورزش فوتبال و برنامه نود آقای فردوسی پور هستید این اپلیکیشن را از دست ندهید! در این برنامه می‌توانید اخبار و اطلاعاتی درباره فوتبال و لیگ برتر بدست آورید. اخبار، جدول لیگ، دوربین ۹۰، برندگان اس ام اسی و امکان شرکت در مسابقه از جمله امکانات این برنامه می‌باشد که توسط گروه AWD تهیه و منتشر شده است. اپلیکیشن ۹۰ را برای آیفون دانلود کنید.
کوروش بزرگ
mzl.dopuehpp.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
چه چیزی از این بهتر که در روزهای سپری شده از روز جهانی کوروش بزرگ اپلیکیشنی برای معرفی این شخصیت بزرگ و قابل احترام معرفی کنیم. این برنامه تاریخچه‌ای است بر زندگی و امپراطوری کوروش بزرگ که توسط آقای محمد کمیلی ارائه شده است و حجمی برابر با ۲٫۴MB دارد. اپلیکیشن کوروش بزرگ را دانلود کنید.
پیمونه
mzl.sqtcjqqb.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
این هم اپلیکیشن عالی آموزش آشپزی ایرانی و غیرایرانی که به رایگان در اختیار شماست. تقریبا همه چیز در آن هست و طراحی زیبایی هم دارد. این اپلیکیشن را گروه صفریک منتشر کرده که می‌توانید با حجم ۷٫۱MB دانلود و استفاده کنید. برنامه پیمونه را دانلود کنید.
آموزش زبان انگلیسی
mzl.pnzrgitk.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
همانطور که از نام این اپلیکیشن مشخص است کار آن آموزش زبان انگلیسی به کاربران است. این برنامه طراحی زیبایی دارد و با حجمی نزدیک به ۳ مگابایت در اختیار شما می‌باشد. دانلود آموزش زبان انگلیسی برای آیفون
دانش
mzl.vjtrfzjm.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
اگر علاقمند به اطلاعات عمومی هستید این اپلیکیشن کمک خوبی به شماست. دانش حجمی برابر با ۱٫۲مگابایت دارد و توسط دوبی گیک ارائه شده است. دانش را دانلود کنید.
ضرب المثل
mzl.kzsutibo.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
ضرب المثل توسط Iran App Team طراحی شده و دارای بیش از ۱۲۰۰ ضرب المثل فارسی است که می‌توانید در بین آنها پیمایش کنید. این اپلیکیشن دارای فهرست الفبایی است و حتی می‌توانید از جستجو در آن استفاده نمایید. حجم برنامه ۷٫۳MB است و می‌توانید اپلیکیشن ضرب المثل را از اینجا دانلود کنید.
شاعرانه
mzl.cjgdtfyo.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
این اپلیکیشن برای علاقمندان به شعر ساخته شده است و دارای هزاران بیت شعر از شاعران بزرگ فارسی زبان است. زحمت آن را آقای امیر پیوندی کشیده است و با حجم ۵٫۳MB در دسترس شماست. برنامه شاعرانه را برای آیفون خود از اینجا دانلود کنید.
حکایات
mzl.zlwqpmzb.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
حکایت‌ها و لطیفه‌های شیرین و قدیمی فارسی در این اپلیکیشن رایگان در اختیار شما قرار داده شده است. برنامه‌نویسان این برنامه حسام الهی و حسین عباسپور هستند که توسط علی پورهادی در دسترس شما قرار داده شده است. برای دانلود حکایات کلیک کنید.
شعرهای فارسی
mzl.ltdmsczz.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
این اپلیکیشن نیز شعرهایی از شعرای بزرگ را در اختیار شما قرار خواهد داد. امکانات متنوعی همچون تغییر اندازه متن‌ها، امکان جستجو و… در این برنامه ۷٫۶مگابایتی قرار داده شده است که می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.
iFarsi
mzl.wvcmidpv.320x480 75 20 اپلیکیشن رایگان آیفون برای ایرانیان و فارسی زبانان
اگر به دنبال دیکشنری فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی رایگان در برای آیفون هستید می‌توانید iFarsi را با حجم ۴٫۱مگابایت از اینجا دانلود کنید. همچنین برنامه FastDic نیز این امکانات را با حجم ۷٫۱ مگابایت در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از اینجا دانلود و استفاده نمایید.
/ 0 نظر / 8 بازدید